Handbike, rowery trójkołowe

ORTLIFE - Wózki inwalidzkie - Handbike, rowery trójkołowe

handbike shark s

Handbike Shark S


Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody. Regulowane ramię-Crank Bardzo lekki state-of-the-art trójdrogowy regulowane ramię korby to techniczne arcydzieło.  
handbike

Handbike Shark


Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody. Regulowane ramię-Crank Ramię korby jest techniczne i indywidualnie dostosowane do specyficznych potrzeb.  
handbike handy

Handbike Handy


Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  

hand-bike

Handbike Kitz Bike


Quickie - Kidz Bike Regulowany podnóżek i klapka pozwala kierowcy zbliżyć się do krzesła, co ułatwia transfery. Siedzenia przesuwają się tak aby pomieścić zawodnika o różnych rozmiarach.  
handbike

Handbike Mach 2


Quickie Mach 2 Smooth-rozruchowy. Łatwość zmiany biegów. Biegi 3 lub 7 prędkości. Łatwe do stosowania z hamulcem nożnym. Regulacja głębokości siedzenia dla zmieniających się potrzeb.  
handbike

Handbike Upright


W tym modelu podróżujemy w pozycji siedzącej. Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  

hand-bike

Handbike Rehatri Semi


Rehatri Semi półleżący trójkołowiec) został zaprojektowany dla komfortu, szybkości, bezpieczeństwa oraz uniwersalności.  
handbike rehatri

Handbike Rehatri 24


Rehatri 24 calowy z pionowa kierownica Ten nowoczesny Handbike został stworzony dla ludzi aktywnie uprawiających sport, posiada nowoczesny design.  
handbike

Handbike Handy


Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  

Handbike, rowery trójkołowe

Wózki inwalidzkie aktywne to wózki dobierane pod indywidualny wymiar. Wózki aktywne wykonane są z bardzo lekkich i trwałych komponentów. Dzięki swojej niskiej masie i wysokiej jakości materiałom wózki aktywne są bardzo popularne wśród osób niepełnosprawnych.

Na zakup wózka aktywnego który jest wykonany ze stopów lekkich z szybkim demontażem kół można uzyskać dofinansowanie w wysokości 1 700 zł z N.F.Z. plus do 2 550 zł z P.C.P.R. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, pomożemy dobrać odpowiedni wózek aktywny oraz udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.