Handbike Quickie Shark S

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Handbike - Handbike Quickie Shark S

Handbike Quickie Shark S


wózek sportowy handbike Quickie

Potrzebujesz więcej prędkości? Poznaj Quickie Shark S, nowego konkurencyjnego handbike z Sunrise Medical. Podobne w konstrukcji do swojego kuzyna Quickie Shark Shark S został zaprojektowany specjalnie dla wymagających rowerzystów. Przy użyciu specjalnej nowej ultra-lekkiej ramy, która ma wewnętrzne wzmocnienie struktury komórkowej. Shark S zapewnia doskonałe wyważenie. Niezależnie braku kończyny i masy ciała jest dopasowany układ korb ręcznych na niskim poziomie quad, który potrzebuje dużo wsparcia dla tułowia, Shark S może sprostać naszym potrzebom. Shark S posiada niski blok profilu oparcia dla jadącego, który obejmuje cały tułów w procesie napędu. Dla rowerzystów, którzy potrzebują większej stabilności tułowia, ergonomicznie zaprojektowany multi-regulowany kontur i oparcie , która dostosowuje się do każdego kąta pomiędzy 30 stopni i 90 stopni.

Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody. Regulowane ramię-Crank Bardzo lekki state-of-the-art trójdrogowy regulowane ramię korby to techniczne arcydzieło. Może być indywidualnie dostosowane do specyficznych wymagań. W razie potrzeby, dostosowane korb może być dopasowane do określonego pomiaru. Shimano Przysposobienie Shark S Racing Shimano przekładnie, znane na całym świecie jako premiera System przerzutki Shimano Ultegra stanowi wysoce czułe i precyzyjne systemy zmiany biegów. Zawodnicy mogą aktywować z jednym palcem.

Sztywne ramy-Connection

Jeden profil ramy jest tak zaprojektowane, aby spełnić rygorystyczne normy wymagane Zarówno w amatorskich i profesjonalnych zawodach.

Worzystanie kształtu Y podłączenia do spawania między widelcem i ramą, wraz ze specjalną strukturą wewnętrzną zbrojenia.

Shark jest w stanie dostarczyć najwyższej wydajności i lepszego napędu. Funkcja regulacji tylnej osi tulei, która zapewnia jadącemu wybór między 20 calami 26calami koła tylnego. 20-calowe koła o średnicy najlepiej nadają się do wąskich krętych utworów, które wymagają większej zwrotności. 26 calakoła są najlepsze dla tras prostych i szybkich. Quickie Shark S oferuje dwa różne pakiety przekładni. Wybór pomiędzy 26/36/48 pakiet zębów, zazwyczaj stosowana na pagórkowate trasy wyścigu i 30/42/52 pakiet zęba jest bardziej popularna na szybkie płaskie trasy.

Shark S cechy szczególne konfigurowalny V-style korby. Poprzez określenie szerokości i głębokości korby można uzyskać ich mechanicznej dzwigni i uniknąć niepotrzebnych otarć ciała. Uwzględniono różnice w sile strony ciała i zręczności. Bezpieczeństwo jest istotnym elementem. Opcjonalne przednie i tylne tablice ochronne. Płyty z włókna węglowego to ochrona przed błotem i brudem oprysków z łańcuchów, jak również ochrony na ręce i nogi z mechanizmów przekładni.

Dla osób korzystających z silnie pochylonego oparciajest opcjonalne wsparcie szyi.

Wybór kolorów standardowych, błyszczące i matowe wykończenie ramy.

W sumie istnieje ponad 26 różnych kolorów do wyboru.

Handbike Quickie Shark S dane techniczne


  • Waga produktu: 30 kg.
  • Ciężar: 265 kg. (120 kg).
  • Długość ramki 40,2 cala
  • Wysokość ramy 8,6 cala
  • X-link Opcjonalny mechanizm oddział ramki
  • Szerokość siedzenia 14,8 cala, 16.4 cala, 17.9 cala
  • Powrót pozycji Regulowane

Handbike Quickie Shark S - Galeria

wózek sportowy handbike Quickie
handbike
wózek sportowy handbike Shark S
hand-bike

KONTAKT ORTLIFEJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@ortlife.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane