Wózek standardowy Unix

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Wózki standardowe - Wózek standardowy Unix

Wózek standardowy Unix


Wózek inwalidzki składany, ręczny, stalowy. Siedzisko i oparcie w kolorze czarnym , nylonowe, łatwe w konserwacji Wyjmowane podnóżki , odchylają się na zewnątrz i do wewnątrz. Zdejmowane tylne oparcie, odchylane do góry boczki. Dostępny w kolorze srebrno-białym.

Jako jeden z nielicznych wózek inwalidzki Unix posiada możliwość zdejmowania tylnego oparcia. Dzięki temu wózek po złożeniu jest niewielki gabarytowo, a tym samym łatwy do transportowania. Wózek wyposażono w szybkozłącza tylnego koła ułatwiające złożenie wózka. Podnoszone podłokietniki ułatwiają przesiadanie się pacjenta np. na łóżko.

Oparcie oraz siedzisko wykonano z wytrzymałego oraz łatwego do utrzymania w czystości materiału. Dodatkowo tapicerka została wszyta w ramę w celu zapewnienia większej trwałości.

Konstrukcja ramy zapewnia łatwe i szybkie składanie oraz rozkładanie wózka. Podnóżki zastosowane w wózku składają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także charakteryzują się wyjątkową łatwością demontażu.

Hamulce urządzenia zostały wyposażone w dodatkowy mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym zwolnieniem hamulca.

Wózek Unix - Galeria

Wózek Unix
Wózek Unix
Wózek Unix
Wózek Unix

Wózek standardowy Unix dane techniczne


  • Wózek inwalidzki ręczny, składany
  • Szerokość siedziska: 41/44/47/50 cm
  • Wysokość oparcia tylnego: 43 cm
  • Głębokość siedziska: 42 cm
  • dopuszczalne obciążenie: 125 kg,
  • waga wózka: 18,5 kg

Jesteś zainteresowany, chciałbyś zobaczyć lub otrzymać
Wózek standardowy Unix ?

Skontaktuj się z nami !


Wózek standardowy Unix

Ortlife dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich i wózka Unix. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Wózek standardowy Unix w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.